„JURBARKO AUTOKLUBAS“ ir Jurbarko Kūno kultūros ir sporto centras 2011 metais organizuoja Jurbarko atvirą autosporto čempionatą „AUTOKLUBAS-10“.Balandžio 9 dieną įvyko II etapas „LANMETOS TAURĖ“. 11.00 val. prasidėjo lenktynės – automėgėjai varžėsi 3 trasose: UAB „Valdvestė“ kieme, UAB „Jurbarko autobusų parkas“ ir Jurbarko kelių tarnybos aikštėse.

Dalyviai rungtyniavo 4 klasėse. Jungtinėje jaunimo ir moterų klasėje nugalėjo vienintelė dalyvė moteris Evelina Kišonaitė, gausiausioje e SG1600 klasėje nepralenkiamas buvo Martynas Račiūnas, SG2000 antrą etapą iš eilės laimėjo Evaldas Cibulskis, laisvoje klasėje – Aleksandras Dainys. Antrąsias vietas užėmė Tomas Brazaitis, Aleksandras Dainys, Vidmantas Brazaitis, Rokas Žičkus. Trečiąsias – jauniausias dalyvis Marius Lukšys, Genius Jasevičius, Čekaitis Darius ir Saulius Kulikauskas. Jaunimo ir moterų klasės dalyviai apdovanoti rėmėjos Keršulienės dovanų kuponais. AČIŪ! Prizinių vietų nugalėtojams medalius įteikė sporto centro direktorius Antanas Domeika, padėkos raštus varžybų vadovas – Renatas Telmantas. Komandinėje įskaitoje nugalėjo komanda „AUTO FAMILY". IĮ „LANMETA“ įsteigtą taurę greičiausiam lenktynininkui - Martynui Račiūnui įteikė įmonės savininkė Liudmila Norkaitienė. Jurbarko autoklubo direktorius Arturas Gailius džiaugiasi įvykusiomis varžybomis ir nuoširdžiai dėkoja darniam varžybų organizatorių kolektyvui – Liudmilai, Kęstui, Sauliui, Linui, Renatui, Algimantui, Rimantui už puikų darbą. Lenktynininkai jau laukia kitų varžybų, o organizatoriai visada turi naujų idėjų ir minčių... Dėkojame rėmėjams – S. Janavičiaus individualiai statybos įmonei, UAB „Skulas“, UAB „ZTS“, UAB „ASLA“, Kavinėms „Karšuva“ ir „Liuksas“, IĮ „Detavita“, K. Bagdanskio ratų taisyklai, vairavimo mokyklai „Arvaira“, IĮ „LANMETA“. Taip pat dėkojame informaciniams rėmėjams: „Pliusas“, „Šviesa“, Mūsų laikas“, „Jurbarkiškis.lt“, „Slalomas.com“, „Rygveda“ Varžybų vyr. sekretorė Liudmila Norkaitienė